Otázky a odpovede

Čo je to Intra? 

Intra je jedinečnou zmesou dvadsiatich troch rastlinných výťažkov, ktorá bola vyvinutá pre podporu a posilnenie všetkých ôsmich sústav a systémov ľudského organizmu. Tento prípravok je spracovávaný na základe špeciálnej receptúry, ktorá zahŕňa veľmi silné (avšak bezpečné) koncentrácia bylinných extraktov. Jeho pozitívnym účinkom sa ľudia na celom svete tešia už dlhšie ako pätnásť rokov. Intra je prírodný potravinový doplnok, ktorý pomáha uchovávať vitalitu a optimálne zdravie.

Aké pozitívne účinky môžem očakávať, ak začnem užívať Intru?

Bylinná zmes Intra pôsobí na sústavy a systémy nášho organizmu, a pretože každý z nás je iný, sú aj výsledky užívania toho istého produktu u každého iné. Všeobecne možno povedať, že zmes Intra pomáha podporovať a posilňovať tie časti nášho organizmu, ktoré sú najslabšie - výsledky jej pôsobenia sú pritom často veľmi výrazné. Účinky každodenného užívania lieku Intra sú vždy pozitívne, ale pre každého iné. V odborných časopisoch už bolo publikovaných vyše 85000 štúdií, ktoré potvrdzujú prínosy každého z bylinných výťažkov prípravku Intra.

Aké množstvo prípravku Intra by som mal/a denne užívať?

Odporúčaná denná dávka lieku Intra sa pohybuje medzi 28 a 56 ml. Avšak, ak pocítite, že vaše telo si žiada väčšiu podporu, môžete bez akéhokoľvek nebezpečenstva užívať až 168 ml denne. Liek Intra môže používať celá rodina.

Nie je dlhodobé užívanie prípravku Intra nebezpečné? 

Nie. Bylinná zmes bola vyvinutá práve za týmto konkrétnym účelom, tj. aby dané bylinné výťažky mohli byť dlhodobo užívané vo vyváženom a bezpečnom pomere. Mnohí odborníci na využitie bylín odporúčajú užívať vysoké dávky jednej konkrétnej byliny po určité krátke obdobie. Situácia u bylinnej zmesi Intra je však iná. Pri vývoji tohto lieku sa dbalo na vysoký stupeň jeho bezpečnosti. Jeho základom je preto kombinácia rastlinných extraktov, ktoré sú prítomné v primerane nízkom množstve.

Je prípravok Intra certifikovaný Úradom pre kontrolu potravín a liečiv (FDA)? 

Ako doplnok výživy je prípravok Intra považovaný za potravinu, a nepodlieha teda schválenie Úradom pre kontrolu potravín a liečiv (FDA). FDA nezaujíma k doplnkom výživy žiadne stanoviská a nevydáva žiadne povolenia. Nezávislé skúšobné laboratóriá vykonávajú rozsiahle a dôkladné testy zamerané na bezpečnosť a čistotu všetkých zložiek obsiahnutých v prípravku Intra.

Má Intra nejaké vedľajšie účinky? 

Všeobecne možno povedať, že Intra nemá žiadne vedľajšie účinky. Iba vo veľmi výnimočných prípadoch je užívanie tohto lieku sprevádzané nepatrnými konsolidačnými zmenami, ktoré súvisia s prečisťovaním organizmu. Tento proces netrvá dlhšie ako tri až päť dní a možno sa mu vyhnúť užívaním malých dávok (5 - 10 ml / 1-2 čajové lyžičky), ktoré môžete postupne zvyšovať až na 28 - 56 ml. Ak užívate nejaké lieky, je rozumnejšie začať s užívaním bylinnej zmesi Intra v malých dávkach a len postupne ich zvyšovať na 28 až 56 ml denne. Intra je potravinársky produkt, a preto je možné, že určité malé množstvo ľudí môže na niektorú jeho zložku reagovať alergicky. V takom prípade platí to isté ako u alergií vyvolaných akoukoľvek inou potravinou - konzumáciu daného produktu je potrebné zastaviť.